zdobądź kurs
przykładowe lekcje
autor

F R E J Z A L E

niebywale!

Nauka czasowników frazowych metodą intuicyjną

Dzięki temu kursowi dowiesz się, jak efektywnie używać czasowników frazowych oraz zrozumiesz, jak są zbudowane i dzięki temu będziesz samodzielnie je tworzyć.

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KURS

Z pewnością spotkałaś/ spotkałeś się z czasownikami, które składają się z dwóch lub nawet trzech części, takich jak get up wstawać, look for szukać czy put up with tolerować. Wszystkie te części mają swoje nazwy i są bardzo rzetelnie opisane, jednak nam się to tutaj na nic nie przyda.


Z kursu wideo Frejzale niebywale dowiesz się, jak efektywnie używać czasowników frazowych, poznasz znaczenia najważniejszych czasowników frazowych oraz zrozumiesz, jak są zbudowane i dzięki temu będziesz mogła/ mógł nawet samodzielnie je tworzyć.


Po przerobieniu starannie przygotowanych omówień i ćwiczeń, kiedy przyswoisz materiał, będziesz się zastanawiała/ zastanawiał, jak do tej pory mogłaś/mogłeś się obyć bez takiego elastycznego zasobu czasowników z ich różnymi znaczeniami. Stanie się dla Ciebie jasne, dlaczego angielskojęzyczni tak często ich używają — otóż one znakomicie ułatwiają komunikację.

FREJZALE niebywale to kurs, który pomoże Ci skutecznie zrozumieć czasowniki dwuwyrazowe!

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KURS

TRWA PROMOCJA KURSU

Od Zera Do Mastera!

Regularna cena kursu, to 490ZŁ!


Jednak ponieważ zapisałeś się na Listę Zainteresowanych, możesz OSZCZĘDZIĆ AŻ 110ZŁ i kupić go w WYJĄTKOWEJ CENIE 380ZŁ, która obowiązuje tylko do 14.10 do godz. 19:00 i NIE BĘDZIE DOSTĘPNA JUŻ NIGDY WIĘCEJ

FREJZALE niebywale

  • 560 PLN

/ 32 lekcji wideo,

/ klucze audio do większości ćwiczeń,

/ Wydrukowany przewodnik po kursie wraz z ćwiczeniami,

/ Dostęp do materiałów wideo i audio na platformie internetowej.

KUP KURS >>


  • 410 PLN

DECYDUJĄC SIĘ NA ZAKUP KURSU LUB ZESTAWU KURSÓW SIXPACK English DO JUTRA (27.08), DO GODZ. 23:59 - SPEAKY FREAKY MOŻESZ KUPIĆ

ZA JEDYNE 200 zł!

FREJZALE niebywale to kurs przeznaczony dla osób, które znają chociażby podstawy języka angielskiego , jednocześnie chciałyby nabrać większej swobody i elastyczności w posługiwaniu się tym językiem. Nauczyć się samodzielnego tworzenia czasowników dwuwyrazowych i głębiej zrozumieć strukturę jezyka angielskiego.

Kurs Frejzale niebywale stanowi również wspaniałe uzupełnienie i rozszerzenie naszego kursu SixPack English :)

DLA KOGO?

Obejrzyj nagranie wideo do danej lekcji. Obejrzyj całe nagranie, nie zapisuj nic, kiedy zapoznajesz się z materiałem po raz pierwszy. Skrótowe informacje na temat znaczenia poszczególnych cząstek oraz budowy czasowników frazowych zawarte są w zeszycie ćwiczeń. Zapoznaj się z nimi po obejrzeniu nagrania wideo. Jeśli nadal coś jest niejasne, obejrzyj nagranie wideo raz jeszcze.


Zapoznaj się z Must-Learn-It Box. Znajdziesz tam kilka wybranych czasowników frazowych z przykładami. Zostały one wyselekcjonowane na podstawie słowników frekwencyjnych. Należy nauczyć się ich napamięć, zarówno znaczenia, jak i przykładów. Słuchaj nagrania audio i powtarzaj za lektorem, aby sprawnie wymawiać słowa. Ćwicz tak długo, aż będziesz z pamięci potrafić tłumaczyć przykłady w jedną i w drugą stronę. Dzięki temu nie tylko nauczysz się najważniejszych czasowników frazowych,ale również nabierzesz wprawy w mówieniu.
Teraz przychodzi czas na ćwiczenia. Należy je robić rzetelnie i bez pośpiechu. Bardzo istotna jest analiza kontekstu. Zanim sprawdzisz, czy poprawnie wykonałaś/ wykonałeś ćwiczenie w kluczu na końcu danego rozdziału, wysłuchaj klucza audio. Klucz audio jest bardzo istotnym elementem kursu. Uczysz się przede wszystkim mówić po angielsku. Ażeby to osiągnąć, wracaj do klucza audio wielokrotnie, słuchaj przykładów i dialogów, i powtarzaj je. Jeśli masz jeszcze kłopoty ze zrozumieniem poszczególnych czasowników frazowych w kontekście, wróć do wykładu wideo.


Po każdych czterech rozdziałach następuje lekcja powtórzeniowa. Zrób po kolei wszystkie ćwiczenia. Jeśli masz więcej niż połowę poprawnych odpowiedzi, przejdź do kolejnych rozdziałów. Jeśli uzyskałeś mniej niż połowę poprawnych wypowiedzi, obejrzyj raz jeszcze nagrania wideo i wysłuchaj kluczy audio i wtedy przejdź do kolejnych rozdziałów. Rób notatki tylko wtedy, kiedy jest to dla Ciebie absolutnie koniecznie. W zeszycie ćwiczeń masz miejsce na odpowiedzi.


Powodzenia

Jak korzystać z kursu?

Jak zbudowany jest kurs FREJZALE niebywale i jak zniego korzystać

Czyli w skrócie - Od FREZALE niebywale to!

Wydrukowany przewodnik po kursie wraz z ćwiczeniami

32 lekcji wideo,

klucze audio do większości ćwiczeń,

Wszystkie materiały wideo i audio dostępne 24/7 na platformie internetowej

Skuteczna metoda - kurs zbudowany na wyjasnieniu podstawowej zasay tworzenia czasowników dwuwyrazowych

KUP KURS >>

Zobacz przykładowe lekcje i przekonaj się, jak w praktyce będzie wyglądała nauka z kursem:

Bogusław Solecki - Aktywny nauczyciel, tłumacz, autor. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się dydaktyką języka angielskiego oraz tłumaczeniem książek (kilkadziesiąt pozycji) i innych tekstów. Jest autorem artykułów z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego i tłumaczeń, gramatyki języka angielskiego oraz współautorem kilku słowników. Wykorzystuje swoje doświadczenie oraz wiedzę w propagowaniu efektywnych metod nauczania języka angielskiego. Wie, jak połączyć wiedzę metodycznąz nowoczesnymi technikami nauczania języka obcego, aby osiągnąć możliwie najlepsze efekty.

autor

Bogusław Solecki

Nasze marki:

QUEST Change Managers Sp. z o.o.

ul. Okopowa 56 lok. 222
01-042 Warszawa
KRS: 0000394823
REGON: 143233087
NIP: 527-266-42-48

Informacja o sklepie:

tel: +48 604 249 284

e-mail: kontakt@questfe.pl

Bezpieczne dane:

Kontakt z nami:

Administratorem danych osobowych jest Quest Change Managers sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-042) przy ul. Okopowej 56/222. Administrator danych osobowych przetwarza dane w celu przesyłania zamówionych, bezpłatnych materiałów oraz dla celów marketingowych w zakresie prawnie dozwolonym. Podanie danych jest dobrowolne, osoba wskazująca dane ma prawo do dostępu do treści danych i ich poprawiania.


Copyright © 2021 Quest for English. Wszystkie prawa zastrzeżone.