To samodzielny kurs wideo ułatwiający przełamanie bariery językowej, porządkujący podstawy języka angielskiego, a wszystko w odpowiednio zbalansowanym tempie.

OD ZERA DO MASTERA!!!

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KURS

Jest to kurs, który stanowi idealne wprowadzenie do późniejszej nauki z SixPackiem, jednocześnie możesz być pewien, że już po przerobieniu Od Zera Do Mastera zauważysz wyraźny progres.


Od Zera Do Mastera, to kurs wideo przygotowany z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają lub chcą rozpocząć swoją przygodę z nauką języka angielskiego.


Program ma na celu przede wszystkim doprowadzenie do przełamania bariery mówienia, więc nie znajdziesz tam zbyt wielu lekcji skomplikowanej gramatyki.


Zależy nam przede wszystkim na uruchomieniu swobodnej komunikacji.

OD ZERA DO MASTERA to kurs, który pomoże Ci skutecznie przełamać barierę jezykową!

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KURS

TRWA PROMOCJA KURSU

Od Zera Do Mastera!

Regularna cena kursu, to 490ZŁ!


Jednak ponieważ zapisałeś się na Listę Zainteresowanych, możesz OSZCZĘDZIĆ AŻ 110ZŁ i kupić go w WYJĄTKOWEJ CENIE 380ZŁ, która obowiązuje tylko do 14.10 do godz. 19:00 i NIE BĘDZIE DOSTĘPNA JUŻ NIGDY WIĘCEJ

OD ZERA DO MASTERA

370 PLN

/ 25 lekcji wideo,

/ 8 lekcji audio,

/ Wydrukowany przewodnik po kursie wraz z ćwiczeniami,

/ Dostęp do materiałów wideo i audio na platformie internetowej oraz usb.

ZAPISZ SIĘ >>

320 PLN

DECYDUJĄC SIĘ NA ZAKUP KURSU LUB ZESTAWU KURSÓW SIXPACK English DO JUTRA (27.08), DO GODZ. 23:59 - SPEAKY FREAKY MOŻESZ KUPIĆ

ZA JEDYNE 200 zł!

Od Zera Do Mastera to kurs przeznaczony dla osób, które bądż rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim, bądź uczyli się go już wcześniej, ale na podstawowym poziomie. Przede wszystkim polecamy nasz kurs osobom, które walczą z blokadą w mówieniu w języku nagielskim.

Od Zera Do Mastera stanowi również wspaniały wstęp do naszego kursu SixPack English :) Szczególnie polecamy go osobom dojrzałym i seniorom, ze względu na zbalansowane tempo zaplanowanej nauki.

DLA KOGO?

Kurs dla seniorów – metodyka i podstawy

Nasz Kurs jest zbudowany na neurologicznej interakcji pomiędzy pamięcią krótkotrwałą i długoterminową. W pewnym wieku pamięć długoterminowa – co jest logiczne i naturalne biorąc pod uwagę upływ czasu – przeważa nad pamięcią krótkoterminową. Prosty przykład – w sklepie zapomina się o zakupie towarów, których nabycie było planowane kilkanaście minut temu przed wyjściem z domu.


Jednak w tej samej sytuacji osoba nieco starsza cały czas doskonale pamięta co się zdarzyło kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu i spotykając inną osobę znajomą w tym samym sklepie przywołuje w rozmowie ze szczegółami nawet odległe w czasie zdarzenia.


Czy jest to ułomność, czy może niewykorzystana zdolność umysłu rozwijającą się z biegiem lat? Czy można to wykorzystać?


Uczący się języka łatwo się zniechęcają, kiedy nie pamiętają znacznej części wcześniej poznawanego materiału.


Często przyczyną jest nieodpowiednia metoda i technika przyswajania wiedzy. Jak temu zaradzić? Sukces i szybkie postępy są najlepszą motywacją – ale słowo „szybkie” nie zawsze pasuje do utwierdzenia wiedzy w pamięci długoterminowej. Trzeba ją „zakotwiczyć” w swoim tempie.

A kurs „Od Zera do Mastera” zarzuca w naszej pamięci takie kotwice poprzez:


- wielokrotnie używane te same struktury umieszczane w nowym kontekście,

- spokojne tempo i wielokrotne powtórki,

- rozwijanie czterech aspektów - mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania,

- użycie techniki „mirror”©: np. lustrzane odbijanie pomiędzy językiem rodzimym i przyswajanym,

- realne nawiązania sytuacyjne, uruchamiające wyobraźnię, sugestopedia (relaks),metoda ParetoEfekt: wzajemne wspieranie się zakodowanych „szufladek pamięci” (tzw. CHUNKS):

- kod akustyczny

- kod wizualny

- kod semantyczny


W praktyce, jedna struktura jest odbiciem kolejnej w danej „szufladce”. No i wyłączenie bodźców rozpraszających – np. przy pomocy muzyki wspomagającej stan odprężenia, czyli relaksu – po prostu ułatwia nam skupienie uwagi. A co dalej, kiedy samodzielnie używamy języka?


Nasz pamięciowy operacyjny, czyli „centralny system wykonawczy” uruchamia się bezwiednie, bo zadziała to, co w psychologii nazywa się „notes wizualny, bufor epizodyczny oraz pętla fonologiczna”. A włącznikami są właśnie bodźce akustyczne, wizualne oraz semantyczne, co przekłada się na mówienie, rozumienie, czytanie i nawet pisanie!

Jak to działa?

JAK ZBUDOWANY JEST KURS Od Zera Do Mastera I CO DZIĘKI NIEMU OSIĄGNIESZ

Czyli w skrócie - Od Zera Do Mastera to!

Wydrukowany przewodnik po kursie wraz z ćwiczeniami

25 lekcji wideo oraz 8 lekcji audio

Wszystkie materiały wideo i audio dostępne 24/7 na platformie internetowej oraz usb

Skuteczna metoda - kurs zbudowany na neurologicznej interakcji pomiędzy pamięcią krótkotrwałą i długoterminową

Zobacz przykładowe lekcje i przekonaj się, jak w praktyce będzie wyglądała nauka z kursem:

Jan Kałuża - wybitny anglista, kontynuujący rodzinną tradycję językoznawczą. Wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Wrocławskim i University of Chicago, a praktykę dydaktyczną pogłębiał w Polsce i USA. Autor kilkudziesięciu książek i artykułów oraz współtwórca metody nauki angielskiego Sarneckiego-Kałuży SixPack English oraz metody nauczania języka obcego „Awakening”, która stała się fundamentem niezwykle popularnych materiałów do nauki języka angielskiego w USA o nazwie S.O.S. English i English for You.

Współwłaściciel wydawnictwa Home Tutor Publishers w USA.

autor

Jan Kałuża

Nasze marki:

QUEST Change Managers Sp. z o.o.

ul. Okopowa 56 lok. 222
01-042 Warszawa
KRS: 0000394823
REGON: 143233087
NIP: 527-266-42-48

Informacja o sklepie:

tel: +48 604 249 284

e-mail: kontakt@questfe.pl

Bezpieczne dane:

Kontakt z nami:

Administratorem danych osobowych jest Quest Change Managers sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-042) przy ul. Okopowej 56/222. Administrator danych osobowych przetwarza dane w celu przesyłania zamówionych, bezpłatnych materiałów oraz dla celów marketingowych w zakresie prawnie dozwolonym. Podanie danych jest dobrowolne, osoba wskazująca dane ma prawo do dostępu do treści danych i ich poprawiania.


Copyright © 2021 Quest for English. Wszystkie prawa zastrzeżone.