PROMOCJA ZAKOŃCZY SIĘ ZA:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Z OKAZJI BLACK FRIDAY MAMY SPECJALNE NIESPODZIANKI!

DOŁĄCZ DO KURSU >>

Chcesz przekonać się, że po 3 miesiącach nauki będziesz swobodnie mówić po angielsku ?

Masz problem z zapamiętywaniem słówek i chcesz dowiedzieć się, jak się ich uczyć bez mozolnego wkuwania,

Masz problem z zapamiętywaniem słówek i chcesz dowiedzieć się, jak się ich uczyć bez mozolnego wkuwania,

Czy jesteś jedną z tych osób, które nie nauczyły się dobrze angielskiego przez brak czasu albo lenistwo?

Wstydzisz się odezwać wśród znajomych, bo wiesz, że oni znają angielski lepiej od Ciebie?

Robi Ci się głupio, kiedy nie rozumiesz co mówią po angielsku ludzie w pracy, w podróży, a może nawet rodzina zza granicy?

TO NIE JEST TWOJA WINA

Najczęściej winę ponosi system edukacji!

Nauczyć się angielskiego bez stresu i obaw, że nie nadążasz za grupą

Pozbyć się wstydu i kompleksów, że nie znasz dobrze angielskiego w XXI wieku

Zacząć swobodnie podróżować i z łatwością rozmawiać z ludźmi za granicą

Mieć perspektywę na lepszą pracę, awans i wyższe zarobki

Nabrać większej pewności siebie i zadbać o bezpieczeństwo na przyszłość

Jeśli chcesz:

to przeczytaj tę treść do samego końca!

Mieć lepszy kontakt z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie mówią po polsku

UWAGA: KONIEC PROMOCJI ZA:

Wykorzystaj tę okazję!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Uwierz mi, że program SixPack English prawdopodobnie będzie najlepszą inwestycją w siebie jakiej dokonasz w życiu!

DOŁĄCZ DO KURSU >>

Dołącz do kursu SixPack English i zrealizuj noworoczny cel w 3 miesiące!

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENĘ >>

TA PROMOCJA JEST DOSTĘPNA JESZCZE TYLKO:

Jeśli chcesz rozpocząć kurs

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Nie chcesz czytać całej strony?
Oto streszczenie, CO DOSTAJESZ!

SIXPACK ENGLISH POZIOM I – program zupełnie dla początkujących, którzy w ogóle nie mówią po angielsku. 16 godzin lekcji wideo do samodzielnej nauki w domu, 3 godziny lekcji audio + 219 stronicowy podręcznik z praktycznymi ćwiczeniami.

SIXPACK ENGLISH POZIOM II – program dla średnio zaawansowanych, którzy mówią i piszą po angielsku, ale wciąż popełniają dużo błędów.
43 godziny lekcji wideo do samodzielnej nauki w domu, 8 godzin lekcji audio + 439 stronicowy podręcznik z praktycznymi ćwiczeniami.

LEKCJE W WERSJI TEKSTOWEJ, WIDEO I AUDIO – Możesz uczyć się w domu oglądając nagrane lekcje wideo i rozwiązywać przygotowane ćwiczenia z podręcznika, a także słuchać lekcji audio w aucie podczas jazdy.

ĆWICZENIA MÓWIENIA, PISANIA I CZYTANIA – Dzięki specjalnym ćwiczeniom, których nie uczą w szkołach językowych, osiągniesz spektakularny skok w komunikacji po angielsku!

DODATEK 1 – Kursy audio, które podbiły serca Polaków żyjących za granicą: „English For You”, „SOS English”, „Next Step”, „Perfect Start”.

DODATEK 2 – Plansza A4 oraz kieszonkowa ściągawka z najważniejszą gramatyką języka angielskiego i przydatnymi, codziennymi zwrotami.

KLIKNIJ TUTAJ I DOŁĄCZ DO KURSU >>

Lub czytaj i zobacz dokładny opis.

SIXPACK ENGLISH POZIOM III – program dla osób, które pragną biegle posługiwać się angielskim na poziomie zaawansowanym (C1) w mowie i piśmie. 49 godziny lekcji wideo do samodzielnej nauki w domu, 6 godzin lekcji audio, dodatkowe lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii + 577 stronicowy podręcznik z praktycznymi ćwiczeniami.

Odpowiedz sobie najpierw szczerze,

czy choć jedna z tych sytuacji brzmi dla Ciebie znajomo:

Czy jest tak, że ktoś poleca Ci super książkę, albo przesyła artykuł... otwierasz... i nagle okazuje się, że całość jest napisana po angielsku? Czasem przestajesz czytać już po kilku stronach, bo stwierdzasz, że za mało rozumiesz. A może czytanie tekstu w języku angielskim zabiera Ci o wiele więcej czasu niż czytanie w języku polskim?


W gruncie rzeczy wiesz, że angielski w dzisiejszych czasach jest ważny. Starasz się coś robić, żeby się go nauczyć. Szperasz po Internecie, oglądasz filmiki, czytasz jakieś teksty ze słownikiem albo translatorem, ale tak na prawdę nie widzisz u siebie poprawy? Domyślam się, że w ciągu dnia zajmujesz się pracą, domem, rodziną, masz dużo obowiązków na głowie i zdarza się, że brakuje Ci na naukę języków obcych.


Podróżując za granicą próbujesz jakoś się dogadać. Tylko, czy to jest swobodna rozmowa? Mówisz płynnie, czy ciągle zastanawiasz się jakiego czasu użyć i tłumaczysz z polskiego na angielski, zamiast od razu myśleć po angielsku? Być może zdarza Ci się, że nie rozumiesz co ktoś do Ciebie powiedział? Najgorzej jest, kiedy ktoś zadaje Ci pytanie publicznie, przy Twoich znajomych, a Tobie nagle robi się gorąco, jeśli nie rozumiesz nawet pytania...

jak wyjść z twarzą z tej sytuacji?

Wiem to z autopsji.


Nie mam wyjątkowego talentu do nauki języków. Nigdy nie miałem.


Cechuje mnie jednak upór, który pomaga mi szukać rozwiązań, aż do skutku.


Kiedy miałem 19 lat wyemigrowałem do Stanów Zjednoczonych. Znałem już wtedy angielski, ale nie był on idealny. Wciąż zdarzały się sytuacje, kiedy nie rozumiałem, co ktoś do mnie mówił albo nie wiedziałem jak poprawnie odpowiedzieć na zadane mi pytanie. Był to trudny okres. Przez kilka pierwszych miesięcy żyłem samotnie w obcym dla mnie kraju i pracowałem na dwa etaty.


Ale nie poddawałem się.


Najpierw moim celem było opanowanie języka w stopniu wystarczającym do znalezienia stałej, a nie dorywczej pracy.


Potem uczyłem się, żeby zdobywać coraz lepszą i lepszą pracę.


Po niedługim czasie doszedłem do poziomu, na którym nie miałem już żadnych problemów ze swobodną rozmową na zaawansowanym poziomie. Zacząłem udzielać się publicznie. Zostałem prezenterem telewizyjnym i radiowym w Chicago.


Wtedy zrozumiałem, że sposoby, które zadziałały w moim przypadku, mogą pomóc także innym ludziom!


To dało początek największej instytucji edukacyjnej dla Polaków poza granicami kraju, jaką zbudowałem w Stanach Zjednoczonych! To były też początki nowej metody nauczania języka angielskiego.


Spotkałem się z Błażejem Krupikiem i Janem Kałużą – wybitnymi fachowcami w tej dziedzinie. Połączyliśmy siły i wspólnie otworzyliśmy szkołę językową. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy ogromne centrum edukacyjne dla Polaków żyjących w USA. W ciągu 20 lat przez Academy of Business and Career Development przeszło ponad 60 tys. osób, z czego ponad połowa to absolwenci naszych programów języka angielskiego. Natomiast ogromne olśnienie pojawiło się w mojej głowie w 1990 roku, kiedy zorientowałem się, że bardzo dużo Polaków w Chicago i Illinois porozumiewa się językiem angielskim, ale zupełnie nie zna gramatyki !!

Albo inny przykład. Masz kontakty międzynarodowe, walczysz o zagranicznych klientów, ale komunikacja idzie Ci opornie, bo wymieniając korespondencję mailową bądź rozmawiając przez komunikator musisz ciągle sięgać do translatora.


Być może macie w firmie spotkania z zagranicznymi klientami, w których chcesz aktywniej uczestniczyć, żeby nie czuć się gorszy i nieporadny.


A co z konferencjami w języku angielskim? Bierzesz w nich udział, żeby zdobyć wiedzę, której nie ma w języku polskim? Przecież nowinek branżowych i ważnych informacji od zagranicznych ekspertów w danej dziedzinie jest cała masa!


Znając dobrze angielski możesz jeszcze więcej wyciągać z zagranicznych podróży. Wyłapywać jeszcze więcej ciekawostek, inspiracji, kontaktów z ciekawymi ludźmi z różnych zakątków globu.


Uwierz mi, że człowiek znający świetnie język angielski czuje się pewniej i może obracać się w różnych środowiskach.


Posługując się językiem bardziej "gładko", możesz łatwiej komunikować się z osobami, dla których angielski jest pierwszym językiem.

Skąd to przekonanie?

To wydaje się być nieprawdopodobne!

Tak właśnie powstała metoda SixPack English.


Zacząłem prowadzić ośmiogodzinne zajęcia z osobami, które już komunikowały się po angielsku, ale chciały pogłębić znajomość gramatyki, żeby móc dalej rozwijać język. Błażej Krupik i Jan Kałuża stworzyli metodę Awakening, nastawioną na naukę języka, a nie na naukę o języku.


Wspólnie założyliśmy wydawnictwo Home Tutor Publishers. Zaczęliśmy wydawać podręczniki oraz lekcje języka angielskiego na kasetach. Powstały wtedy słynny SOS English dla zupełnie początkujących i 150 lekcji w trzech odrębnych publikacjach English for You. To właśnie na podstawie tych lekcji tysiące osób uczy się dziś języka angielskiego metodą SixPack English. Ludzie, którzy uczyli się w naszej instytucji, w ciągu trzech miesięcy osiągali możliwość pracy w języku angielskim.


Zatrudnialiśmy ponad 100 osób, w tym ok. 70 nauczycieli angielskiego. Nauczycieli, dzięki którym ludzie pokonywali bariery językowe, pozbywali się stresu, komunikowali się!


Ty również możesz rozwinąć swoją komunikację w języku angielskim, zapomnieć o stresie, barierach i żmudnym wkuwaniu na pamięć!

Wtedy pierwszy raz pojawiła się w mojej głowie myśl, aby zbudować konstrukt gramatyczny, który byłoby łatwo zrozumieć. Sam nie raz próbowałem wielu metod na naukę gramatyki i nic. Próbowałem uczyć się z książek i nic. Próbowałem z metodami szkolnymi i nic. Aż pewnego dnia zauważyłem, że naukę gramatyki angielskiej da się BARDZO uprościć! Postanowiłem zrobić zupełnie inaczej niż wszyscy uczą i efekty mnie zaskoczyły!! Zauważyłem, że najważniejszych czasów angielskich można się nauczyć dosłownie w kilka minut!!!

Jeśli jeszcze nie znasz konstruktu SixPack,
koniecznie obejrzyj to nagranie:

ZAUFAJ MI

Po 3 miesiącach samodzielnej nauki w domu

będziesz swobodnie komunikować się po angielsku!

Dziś możesz podjąć decyzję, rozpocząć program SixPack English i:

Raz na zawsze pozbyć się barier w komunikowaniu się po angielsku

Poszerzyć swoje możliwości zawodowe, zdobyć lepszą pracę i wyższe zarobki

Zacząć swobodnie podróżować i z łatwością rozmawiać z ludźmi za granicą

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

Jeśli chcesz rozpocząć kurs

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENĘ >>

Gwarantuję, że po 3 miesiącach nauki po prostu będziesz mówić!

Nabrać większej pewności siebie i zadbać o bezpieczeństwo na przyszłość

Sama koncepcja kursu wideo, wydawała mi się szaleństwem, ale to właśnie dlatego chciałem ten pomysł zrealizować. Kilkadziesiąt godzin pracy przed kamerą, później obróbka, składanie, montowanie - ale warto było! Tylko po to, albo aż dlatego, aby każdy kursant, czuł że jest z lektorem/nauczycielem na żywo. To Ty jako kursant decydujesz, kiedy i o której godzinie rozpoczynamy naukę. Nikt nic nie narzuca.


Powiesz pewnie, ale jak? Jeśli nikt mi nie każe, to sam się nie nauczę. Wiesz, skąd się bierze początek takiego podejścia? Wynika to, z tego, że od LAT uczysz się angielskiego i nadal albo go nie umiesz, albo nie czujesz się komfortowo z jego poziomem, a wiesz, że mógłby być lepszy. Więc jak myślisz, że znów trzeba się uczyć, to podświadomie mówisz: ”musisz mnie do tego zmusić”.

Kurs wideo do samodzielnej nauki w domu

Sam decydujesz, czy idziesz do przodu, a jak już coś opanujesz, to będziesz chcieć wykonać kolejny krok i wiedzieć więcej i więcej. Przypomnij sobie, czy kiedykolwiek podczas Twojej edukacji nauczyciel tak Cię prowadził, że powiedziałeś mu "OK, ja już to potrafię - daj mi więcej" ? Nie sądzę... A właśnie kluczem w skutecznej edukacji jest takie podejście!


Stworzyliśmy program SixPack English w taki sposób, abyś krok po kroku był prowadzony przez proces edukacji jak za rękę!


Dzięki dostępowi online możesz uczyć się, kiedy chcesz i jak chcesz. Chcesz się uczyć w tramwaju? Na lotnisku? Proszę bardzo - masz dostęp do materiałów audio i wideo, a w wolnej chwili możesz powtórzyć materiał wykonując ćwiczenia zawarte w podręczniku. W stacjonarnych szkołach językowych tego nie ma. Jeśli nauczyciel zrealizuje lekcje i jej nie zrozumiesz to nie masz powrotu... W lekcjach wideo odtwarzać każdą lekcję tyle razy ile chcesz! Usystematyzujesz wiedzę i od razu sprawdzisz, do jakich zagadnień powinieneś/powinnaś wrócić. Dzięki naszemu Kursowi Wideo, jestem z Tobą zawsze tam, gdzie chcesz, żebym był, aby pomóc Ci w nauce. Czy masz takiego nauczyciela, który da Ci gwarancję, że po ukończeniu kursu będziesz swobodnie się komunikować…..?


Ja Ci ją daję :)

Dlatego powstała Metoda Trampoliny

Metoda TRAMPOLINY, przerażająco skuteczny ANGLOTALK i metoda SPRINT, na których oparty jest cały kurs SixPack English prowadzą Cię za rękę i powodują, że pierwszym tygodniu mówisz: "W KOŃCU ROZUMIEM, DAJ MI WIĘCEJ, CHCĘ KOLEJNY MATERIAŁ" :)


Wiesz o tym, że 76% Polaków zapytanych, czy zna język angielski, przed udzieleniem odpowiedzi, ma chwilę zastanowienia? Czemu? Bo zastanawia się, czy pytający go oceni. Do tego przyzwyczaił nas „świat ciągłego oceniania”. Właśnie, dlatego ludzie boją się powiedzieć: „Wiesz co, nie na takim poziomie, jakim bym chciał, jest to słaby angielski. Z pewnością nie jest to poziom komunikatywny.” Zazwyczaj mówią: „tak umiem, trochę umiem”, a jak zapyta obcokrajowiec to już w ogólnie „NIE, NIE, NIE” Czemu? Bo się boją, czują dyskomfort, obawiają się oceny „anglojęzycznego specjalisty”.

MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO NIEZALEŻNIE OD WIEKU!

Wyobraź sobie, że możesz nie tylko swobodnie, ale również poprawnie komunikować się w języku angielskim.


Ilu Twoich znajomych byłoby zaskoczonych?

Ilu z nich zapytałoby, jak to możliwe w tak krótkim czasie?


Jak Ty byś się czuł?


Byłaby wielka ulga, prawda? Miałbyś satysfakcję, że potrafisz rozmawiać po angielsku z obcokrajowcami. Twoja rodzina i znajomi, którzy mieszkają za granicą byliby z Ciebie dumni!


Jednocześnie tak na prawdę robisz to dla siebie. Swobodny angielski daje Ci bezpieczeństwo na przyszłość. Nawet jeśli będziesz musiał zmienić pracę to będzie Ci dużo łatwiej. Wyobraź sobie, że swobodnie rozmawiasz z obcokrajowcami podczas podróży za granicą. Być może Twoje dzieci lub wnuki mówią po angielsku i chcesz z nimi porozmawiać oraz spędzić z nimi więcej czasu?


Twój pracodawca na pewno również byłby mile zaskoczony, a Ty w rozmowach biznesowych czułbyś się jeszcze swobodniej, niż do tej pory.


Dzisiaj możesz uczyć się bez konieczności wychodzenia z domu.


Możesz uczyć się własnym tempem, bez zastanawiania się, czy nie zostajesz w tyle za innymi uczestnikami kursu.


Do każdej lekcji możesz wrócić tyle razy, ile potrzebujesz, aż będziesz pewien, że opanowałeś przerabiany materiał i czujesz się na siłach, aby przejść do kolejnego etapu.


Każdy uczy się we własnym rytmie i to, że potrzebujesz więcej czasu na zrozumienie i zapamiętanie nie znaczy, że jesteś gorszy. LICZY SIĘ EFEKT KOŃCOWY!

KLIKNIJ TUTAJ I DOŁĄCZ DO KURSU >>

A co dokładnie wchodzi w skład kursów?

Kursy SixPack English to 3 poziomy zaawansowania:


SixPack ŻÓŁTY - poziom początkujący

SixPack ZIELONY - poziom średniozaawansowany

SixPack CZERWONY - poziom zaawansowany

Każdy poziom zawiera kilkadziesiąt godzin nagrań lekcji wideo z Krzysztofem oraz lekcje audio z innymi lektorami. Otrzymujesz od nas gotowy system nauki, w którym prowadzimy Cię jak za rękę i uczymy Cię angielskiego najprościej jak jest to możliwe. Do każdego rozdziału przygotowane są specjalne ćwiczenia na mówienie, pisanie, słuchanie i czytanie. Dzięki nim wreszcie osiągniesz pełną swobodę i zobaczysz, że dzięki metodom, których nie pokazują w szkołach możesz osiągnąć dużo więcej i znacznie szybciej!


Wszystkie lekcje są dostępne na naszej platformie edukacyjnej, do której przekazujemy Ci dostęp. Dodatkowo wszystkie lekcje wideo i audio są również zgrane na pendrive, który przywiezie Ci kurier wraz z podręcznikiem i instrukcją realizacji kursu oraz dodatkowymi materiałami od nas. Zatem możesz realizować program z dowolnego miejsca na świecie!


Jednocześnie bardzo ważnym aspektem jest systematyka pracy. Testowaliśmy różne warianty i przez lata praktyki zauważyliśmy, że kursanci osiągają najlepsze rezultaty ucząc się 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. I TO WSZYSTKO! Nie ma potrzeby robić dodatkowych prac i zadań, a dzięki zastosowanej metodzie TRAMPOLINY, zobaczysz, że będziesz aż czekać na kolejną lekcję angielskiego :) To tak bardzo wciąga!


Program SixPack ŻÓŁTY realizuje się w 12 tygodni, program SixPack ZIELONY w 14 tygodni, a program SixPack CZERWONY to pierwszy na świecie nielinearny program edukacyjny przeznaczony na około 5 miesięcy nauki. Jego nielinearność polega na tym, że nie musisz realizować rozdziałów po kolei - możesz przerabiać ten rozdział, który aktualnie jest dla Ciebie najbardziej potrzebny!!


Oczywiście do każdej lekcji możesz wrócić tyle razy, ile potrzebujesz, aż będziesz pewien, że opanowałeś przerabiany materiał i czujesz się na siłach, aby przejść do kolejnego etapu. Nie martw się, jeśli nie uda Ci się zrealizować całego programu w na przykład 14 tygodni od momentu zakupu. Twój dostęp do platformy internetowej nie jest ograniczony czasowo!

Wszystkie poziomy kursu SixPack English to łącznie ponad 124 godziny merytorycznej wiedzy!

Zdajesz sobie sprawę, jakie to ogromne ułatwienie?

Znajomość angielskiego to także:

  • więcej pewności siebie,
  • więcej odwagi w kontaktach międzyludzkich,
  • uznanie ze strony pracodawcy i współpracowników,
  • swobodne podróżowanie po całym świecie,
  • swobodny dostęp do kursów internetowych prowadzonych przez najlepszych światowych ekspertów,
  • lepsze efekty w wykonywanym zawodzie lub prowadzonej działalności, a co za tym idzie - większe dochody i szybszy rozwój,

"Niezwykle przyjazna, przydatna, porządkująca wiedzę metoda. Przypomina to, co już wiemy. Profesjonalna, ponieważ przygotowana przez pasjonatów, którzy naprawdę chcą przekazać i nauczyć innych angielskiego. Polecam, na pewno ją polubicie!"

Jacek Walkiewicz

"Nie wiedziałem, kiedy stosować dany czas, a teraz człowiek w tym dosłownie pływa. Pan Krzysztof jest bardzo charyzmatyczny, zaraża swoim optymizmem - człowiek aż chce się uczyć!"

Karolina i Przemysław Bodziony

Zobacz, co mówią o naszych programach inni

Wiemy także, że dzielenie się osiągnięciami, odkryciami, jakich dokonujemy w zakresie skutecznej nauki, jest naszym społecznym obowiązkiem

"Od dawna wiedziałem, że angielski jest językiem, który powinno się znać. Nie miałem jednak chęci do nauki, wydawało mi się, że to za trudne.


Trafiłem jednak na kanał Quest For English na YouTube, obejrzałem kilka filmików szkoleniowych. Zacząłem zastanawiać się nad zakupem kursu Żółtego, ale nie byłem jeszcze przekonany, więc postanowiłem wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online. To upewniło mnie, że jest to program, który faktycznie może pomóc mi w nauce języka.


Odkąd zacząłem uczyć się angielskiego z Krzysztofem, przekonałem się, że ten język wcale nie jest aż taki trudny, wystarczy, że ktoś wytłumaczy wszystko w przystępny sposób. I tak właśnie wygląda to w przypadku tego programu.


Dzięki temu, że zacząłem inaczej postrzegać język, mam ochotę doskonalić go w dalszym ciągu. Teraz nauka jest dla mnie przyjemnością, a nie karą.


Bardzo polecam ten kurs, metoda nauki proponowana przez Quest For English jest naprawdę bardzo dobra, a wiedza przekazywana jest w przystępny i zrozumiały sposób."

Paweł Dziwiszek

Wiem, że SixPack English to nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie. Wiem też, że problemy, które rozwiązuje ten kurs dotyczą każdego, kto chce nauczyć się angielskiego – bez względu na wiek, stanowisko, czy miejsce zamieszkania. Dlatego kluczowe dla mnie jest, by ten program był dostępny dla wszystkich. Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wprowadzenie prostych zmian, które natychmiast poprawią wymowę, swobodę komunikacji i biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim.


W standardowej sprzedaży, w naszym sklepie cena kursu SixPack English ŻÓŁTY to 1699 zł,

SixPack English ZIELONY 1799 zł, a SixPack English CZERWONY 1899 zł


Ale na czas akcji promocyjnej - czyli dziś - 23 lutego - cena jest obniżona o kilkaset złotych!


Zależy mi, abyś przeszedł/przeszła proces, który faktycznie będzie wpływał na Twoje rezultaty w nauce.


Zależy mi na tym, żebyś przejął/przejęła kontrolę nad własnym życiem, przestał/przestała bać się angielskiego i zaczął/zaczęła wykorzystywać w pełni potencjał jaki masz!


Zasługujesz na to, dlatego chcę, aby ta wiedza była dostępna po cenie, na którą każdy może sobie pozwolić.


Postanowiłem zastosować specjalną obniżkę na wszystkie nasze programy językowe!

Aktualnie są one dostępne z dużym rabatem do 23 lutego do godziny 23:59.


Skorzystaj z trwającej promocji!


SIXPACK POZIOM ŻÓŁTY (początkujący) za 1290 zł zamiast 1699 zł

SIXPACK POZIOM ZIELONY (średniozaawansowany) za 1390 zł zamiast 1799 zł

SIXPACK POZIOM CZERWONY (zaawansowany) za 1590 zł zamiast 1899 zł


Jednocześnie w PAKIECIE cena poszczególnego kursu jest jeszcze niższa!


SIXPACK POZIOM I + II za 2290 zł zamiast 2899 zł

SIXPACK POZIOM II + III za 2590 zł zamiast 3099 zł

SIXPACK POZIOM I + II + III za 3490 zł zamiast 4399 zł


Wszystkie lekcje są umieszczone na naszej platformie internetowej, do której otrzymasz dostęp najpóźniej dwa dni po złożeniu zamówienia. Do każdego programu otrzymujesz również pendrive z nagranym całym kursem, aby móc realizować go bez połączenia z Internetem! Pendrive zawiera te same pliki, które znajdują się na platformie online. To wszystko przywiezie Ci kurier. Realizujemy również zamówienia zagraniczne, dlatego Twój kurs wyślemy gdzie tylko zechcesz.


Teraz jest cena dla osób, które potrafią zauważyć dobre okazje i szanse, i które rozumieją, że faktyczna wartość tego kursu jest znacznie większa.


Dziś możesz otrzymać kurs SixPack English za równowartość 10-12 prywatnych lekcji u korepetytora

otrzymujesz kilkunastotygodniowy program samodzielnej nauki w domu! Kilkadziesiąt godzin nagrań wideo i audio z lekcjami ze mną oraz podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami, po których ukończeniu gwarantuję Ci, że raz na zawsze pozbędziesz się barier językowych i w końcu będziesz swobodnie komunikować się po angielsku!


Zauważ, że tak naprawdę, to nie wydatek, a inwestycja!


Kupując program SixPack English inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. A efekty zauważysz już po pierwszych lekcjach!


Pomyśl, ile wydałbyś na lekcje w szkole językowej przez kilka lat nauki lub zajęcia z korepetytorem? Dolicz do tego również koszt dojazdów i Twój czas.


Inwestując w program SixPack English oszczędzasz zarówno czas, który możesz przeznaczyć na odpoczynek lub dla bliskich, jak i pieniądze. W kilka miesięcy osiągniesz efekt, jakiego nie da Ci żaden klasyczny system edukacji po kilku latach!


Po zakończeniu kursu masz szansę na zmianę życia na lepsze. Przede wszystkim wzrośnie Twoja pewność siebie. Dodatkowo zyskasz uznanie wśród bliskich. Wyobraź sobie, że Twoje dziecko w końcu będzie mogło liczyć na Twoją pomoc w odrobieniu lekcji. Wyjazdy zagraniczne będą już tylko przyjemnością, znikną bariery komunikacyjne i stres z nimi związany.


Daję Ci również 100% gwarancji zwrotu pieniędzy!


Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu, pomimo pracy nad sobą i praktycznego korzystania z kursu SixPack English, nie zauważysz żadnej poprawy w swoim angielskim - zwrócimy Ci zainwestowane pieniądze. Prosimy jedynie, aby podręcznik był nieuzupełniony, a pendrive zapieczętowany. Możesz korzystać przez 30 dni z całej wiedzy dostępnej online!

UWAGA! TA PROMOCJA JEST DOSTĘPNA JESZCZE TYLKO PRZEZ:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
ZAPISZ SIĘ >>

1290 zł

1699 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY

SixPack English podstawowy

ZAPISZ SIĘ >>

1390 zł

1799 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY

SixPack English średniozaawansowany

ZAPISZ SIĘ >>

1590 zł

1899 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom CZERWONY

SixPack English zaawansowany

12 tygodniowy program nauki

16 godzin lekcji wideo

3 godziny lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

14 tygodniowy program nauki

43 godzin lekcji wideo

8 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Nielinearny, około 5-ciomiesięczny program nauki

49 godzin lekcji wideo

6 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 z konstruktem 12PACK oraz Piramidą Gdybania

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

Poziom ŻÓŁTY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ZIELONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

Dziś dodatkowo do każdego zakupionego kursu SixPack English kurs Common Words w prezencie!!!

ZAPŁAĆ MNIEJ W PAKIECIE:

ZAPISZ SIĘ >>

2290 zł

2899 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

2590 zł

3099 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

3490 zł

4399 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

Ponad 8 miesięczny program nauki

92 godzin lekcji wideo

14 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Ponad 11 miesięczny program nauki

108 godzin lekcji wideo

16,5 godziny lekcji audio

Dostęp do 3 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczne tablica z angielską gramatyką

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

Ponad 6,5 miesięczny program nauki

59 godzin lekcji wideo

10,5 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ZIELONY + CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY + CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

UWAGA!

Odpowiedz na poniższe pytanie (jeśli znasz nasze metody nauki języka angielskiego, bez problemu uzyskasz dodatkowy rabat, jeśli jednak nasze sposoby nie są Ci jeszcze znane, odpowiedź lub podpowiedź możesz znaleźć na tej stronie :)


Jak nazywa się nasza autorska metoda nauki?


Odpowiedzią jest kod rabatowy, który obniża cenę kursu aż o 20%!


Promocja obowiązuje tylko do piątku - 26.11.2021 do godz. 23:59 i dotyczy wszystkich kursów z wyjątkiem pakietu: ZIELONY + CZERWONY.


Zdobyty kod należy wpisać w pole KOD KUPONU na stronie finalizacji zakupu (koszyk), następnie kliknąć przycisk ZASTOSUJ KUPON. Jeżeli kupon będzie prawidłowy, na górze strony pojawi się następująca informacja:Jeżeli jednak pojawi się poniższa informacja, oznacza ona, że odpowiedź nie jest prawidłowa, pojawiła się literówka lub zbędna spacja w słowie.


WYJATKOWA OFERTA!

MOŻESZ OBNIŻYĆ CENĘ KURSU AŻ O 20%!


Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

JAK TO WYGLĄDA KROK PO KROKU?

SixPack English to trzy poziomy zaawansowania do wyboru

Jeśli nie wiesz, który poziom jest dla Ciebie odpowiedni, wypełnij test poziomujący

Przejdz do testu

PO ZREALIZOWANYM PROGRAMIE MOŻESZ OTRZYMAĆ CERTYFIKAT QUEST for English

Szczegóły wyślemy mailem do wszystkich Klientów

"Co dokładnie znajduje się w każdym z poziomów?"

SixPack English Poziom I

Samodzielny kurs wideo
języka angielskiego
Program dla Początkujących

Podręcznik SixPack English I

Wysokiej jakości drukowany podręcznik z rozszerzeniem informacji zawartych w lekcjach wideo. Ćwiczenia, powtórzenia, tabele, klucze odpowiedzi.

Kurs dla osób początkujących, które w ogóle nie komunikują się po angielsku i chcą szybko nauczyć się swobodnie mówić i pisać.

Poziom podstawowy

Rozdział 1. To be i konstrukt SixPack
Rozdział 2. Przeczenia
Rozdział 3. Pytania
Rozdział 4. Przyimki i zaimki
Rozdział 5. Forma Does, liczebniki
Rozdział 6. Czasowniki pomocnicze
Rozdział 7. Stopniowanie przymiotników
Rozdział 8. Strona bierna
Rozdział 9. Rozkazy
Rozdział 10. Czasowniki dwuwyrazowe
Rozdział 11. Powtórzenie materiału
Rozdział 12. Konwersacje

Spis treści

Praktyczna tablica zawierająca graficzne opracowanie całej gramatyki angielskiej w "pigułce".

Lekcje wideo, ćwiczenia, powtórzenia, dialogi oraz materiały audio. Całość stanowi kompletny, samodzielny kurs języka angielskiego obliczony na 12 tygodni.

Tablica A4 SixPack English

Kurs 3 miesięczny

SixPack English Poziom II

Samodzielny kurs wideo
języka angielskiego
Program dla
średniozaawansowanych

Podręcznik SixPack English II

Wysokiej jakości drukowany podręcznik z rozszerzeniem informacji zawartych w lekcjach wideo. Ćwiczenia, powtórzenia, tabele, klucze odpowiedzi.

Program dla osób, które już uczyły się języka angielskiego i są na poziomie B1/B2, ale wciąż nie komunikują się swobodnie. Dzięki kursowi utrwalisz to, czego uczyłeś się przez lata, przełamiesz bariery i zaczniesz płynnie mówić oraz pisać.

Poziom
średnio zaawansowany

Spis treści

Rozdział 0. Konstrukt SixPack
Rozdział 1. Present Perfect
Rozdział 2. Przyimki
Rozdział 3. Czasowniki dwuwyrazowe
Rozdział 4. Pierwsza powtórka
Rozdział 5. Zdania warunkowe
Rozdział 6. Słowotwórstwo
Rozdział 7. Przedimki
Rozdział 8. Druga powtórka
Rozdział 9. Pytania i przeczenia
Rozdział 10. Konwersacje
Rozdział 11. Zaimki
Rozdział 12. Trzecia powtórka
Rozdział 13. Przysłówki
Rozdział 14. Zakończenie - powtórka

51 godzin materiału

43 godziny wykładów, ćwiczeń i powtórzeń.
8 godzin dialogów oraz dodatkowe materiały audio. Całość stanowi kompletny, samodzielny kurs języka angielskiego obliczony na 14 tygodni.

a, an, the wreszcie przedstawione w sposób klarowny! Przyimki On, of, in, at, from, for, etc. omówione tak przystępnie, jak nigdy wcześniej!

Rodzajniki i Przyimki

SixPack English Poziom III

Samodzielny kurs wideo
języka angielskiego
Program zaawansowany

Podręcznik SixPack English III

Wysokiej jakości drukowany podręcznik z rozszerzeniem informacji zawartych w lekcjach wideo. Ćwiczenia, powtórzenia, tabele, klucze odpowiedzi.

Program dla osób, które już uczyły się języka angielskiego i są na poziomie B1/B2, ale wciąż nie komunikują się swobodnie. Dzięki kursowi utrwalisz to, czego uczyłeś się przez lata, przełamiesz bariery i zaczniesz płynnie mówić oraz pisać.

Poziom zaawansowany

Spis treści

Rozdział 1. 12 PACK – Wizualizacja angielskiej gramatyki
Rozdział 2. Mów jak native speaker
Rozdział 3. Mowa zależna
Rozdział 4. WHICH, WHO, THAT, WHOSE, WHOM
Rozdział 5. Słowotwórstwo na wyższym poziomie
Rozdział 6. Budowa dłuższych zdań
Rozdział 7. Piramida Gdybania
Rozdział 8. GET, MAKE, HAVE, DO, SET
Rozdział 9. Mów jak chcesz
Rozdział 10. KCzytaj najlepsze kawałki

55 godzin materiału

49 godziny wykładów, ćwiczeń i powtórzeń.
6 godzin dialogów oraz dodatkowe materiały audio. Całość stanowi kompletny, samodzielny kurs języka angielskiego obliczony na 5 miesięcy nauki.

12PACK to konstrukt, który w sposób możliwie najprostszy ilustruje dwanaście struktur gramatycznych czasownika w formie czynnej i biernej. Jednocześnie Piramida Gdybania to prawdziwy przełom w dziedzinie nauczania zdań warunkowych.

12PACK i Piramida Gdybania

UWAGA:

Kupując dziś (13.03) do północy otrzymasz dodatkowo 2 prezenty warte razem 480 zł zupełnie za darmo!

Kurs online zarządzania czasem

CZASOWNIKI MODALNE od Jana Kałuży

UWAGA:

Kupując kurs SixPack dziś (10.01) do godz. 23:59, otrzymasz dodatkowo PREZENT wart 770 zł zupełnie bezpłatnie

Kurs Od Zera Do Mastera,

to kurs wideo przygotowany z myślą o seniorach, którzy dopiero rozpoczynają lub chcą rozpocząć swoją przygodę z nauką języka angielskiego.

+


„Ćwicz rozumienie ze słuchu”, czyli:

- Gerund (rzeczowniki odczasownikowe) - lekcja wideo,

- Jak się uczyć języka - lekcja wideo,

- Porady, jak dotrzymać postanowień - lekcja wideo,

- Jak się nauczyć słuchać ze zrozumieniem - lekcja wideo,

- Learning to think in english - lekcja wideo,

- Pakiet ćwiczeń ze słuchu - lekcje audio+PDF.

+

KURS "ZARZĄDZANIE CZASEM" - Skończ ze spóźnieniami i nierealnym podejściem do zarządzania sobą w otaczającej nas rzeczywistości chaosu. Zmień swój paradygmat! Naucz się bardzo konkretnych inżynierii (od sposobu myślenia, po aspekty czysto techniczne), które pozwolą Ci maksymalizować efekty Twojego działania – nie ważne w jakim obszarze się obracasz. Pamiętaj – zaczniesz tego używać nie za miesiąc, nie za rok, a od razu po obejrzeniu kursu!

Dzisiejsze prezenty, to nie tylko idealne uzupełnienie nauki z kursem SixPack wraz ze wskazówkami, jak uczyć się rzeczywiście skutecznie i utrzymywać motywację!

UWAGA:

Kupując kurs SixPack do piątku (26.11) do godz. 23:59, otrzymasz dodatkowo PREZENT wart 750 zł zupełnie bezpłatnie

„Ćwicz rozumienie ze słuchu”, czyli:

- Gerund (rzeczowniki odczasownikowe) - lekcja wideo,

- Jak się uczyć języka - lekcja wideo,

- Porady, jak dotrzymać postanowień - lekcja wideo,

- Jak się nauczyć słuchać ze zrozumieniem - lekcja wideo,

- Learning to think in english - lekcja wideo,

- Pakiet ćwiczeń ze słuchu - lekcje audio+PDF.

+

„Słowotalk - czyli o słowach i akcentach”:

- American vs British & Affect vs Effect _ Effectiveness vs. Efficiency - lekcja wideo,

- Przyimki + pomocne słówko GET - lekcja wideo + 64 str.PDF

- Użycie słowa AT (Angielski z Bogusiem) - lekcja wideo,

- Słowa i zwroty przydatne w sklepie, restauracji, u lekarza - lekcja wideo,

- Słowo ANY (Angielski z Bogusiem) - lekcja wideo,

- Słówka WHICH i WHAT (Angielski z Bogusiem) - lekcja wideo.


+


„Angielski z Viki” - 17 Lekcji audio dla dzieci i dorosłych. Możesz ich słuchać w domu, samochodzie, czy autobusie. Idealne do nauki dla całej rodziny!

Dzisiejsze prezenty, to nie tylko idealne uzupełnienie nauki z kursem SixPack wraz ze wskazówkami, jak uczyć się rzeczywiście skutecznie i utrzymywać motywację!

Co się wydarzy po zakupie?

Podręcznik oraz pendrive wysyłane są kurierem pod wskazany przez Ciebie adres w ciągu dwóch dni roboczych od zakupu.


MOŻLIWA JEST RÓWNIEŻ WYSYŁKA ZA GRANICĘ!


Dostęp do platformy online uzyskujesz maksymalnie dwa dni robocze po złożeniu zamówienia.


MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAKUPIĆ KURS NA RATY!


Aby zakupić kurs na raty wystarczy podążać zgodnie z instrukcją:


1. Wybierz swój kurs i kliknij ZAPISZ SIĘ >>

2. Podaj swoje dane do realizacji zamówienia

3. Wybierz opcję płatności tpay.com

4. Zaznacz pole AKCEPTUJĘ REGULAMIN

5. Kliknij KUPUJĘ I PŁACĘ

6. Na stronie z ikonkami banków zjedź na dół listy i kliknij przycisk RATY

7. Kliknij w przycisk NASTĘPNY KROK

8. Zaznacz suwakiem dogodną dla Ciebie wysokość rat

9. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk PRZEJDŹ DO BANKU


dalej postępuj zgodnie z informacjami wyświetlanymi na stronie banku.


ZAINWESTUJ W FACHOWĄ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO!


Zrób to dla samego siebie, UDOWODNIJ sobie i innym, że pomimo różnych przeszkód, pomimo tego, że nie nauczyłeś się w młodości, że może przeszedłeś ciężką chorobę, że niektórzy chcieliby Cię “skreślić” z życia społecznego, Ty nie tylko się nie poddajesz, ale nawet sięgasz coraz wyżej!


Wyznaczasz sobie kolejne cele i realizujesz je!


Czyż nie jest to piękne? Na tym polega życie!


Już nigdy nie będziesz stał w drugim szeregu w sytuacjach, kiedy język jest wymagany - zajmiesz z dumą miejsce na przedzie!


TO TY BĘDZIESZ MÓGŁ służyć pomocą współpracownikom czy rodzinie, którzy zwracają się z prośbą o pomoc w napisaniu czy załatwieniu czegoś po angielsku, albo chociażby odrobieniu zadania domowego.

DAJEMY CI PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!!!


Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań - napisz do nas maila na [email protected], a zwrócimy Ci wszystkie pieniądze, co do grosza!


Czyli ostatecznej decyzji nie podejmujesz dzisiaj, tylko dopiero za miesiąc!


Prosimy jedynie, aby podręcznik był nieuzupełniony, a pendrive zapieczętowany. Korzystaj przez 30 dni z całej wiedzy dostępnej online!


Przez ten czas możesz odbywać “jazdę próbną”.

Wsiadaj, zapnij pas i ruszaj, bo świat nie będzie czekał!

UWAGA! TA PROMOCJA JEST DOSTĘPNA JESZCZE TYLKO PRZEZ:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
ZAPISZ SIĘ >>

1138 zł

1599 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY

SixPack English podstawowy

ZAPISZ SIĘ >>

1288 zł

1699 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY

SixPack English średniozaawansowany

ZAPISZ SIĘ >>

1438 zł

1799 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom CZERWONY

SixPack English zaawansowany

12 tygodniowy program nauki

16 godzin lekcji wideo

3 godziny lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

14 tygodniowy program nauki

43 godzin lekcji wideo

8 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Nielinearny, około 5-ciomiesięczny program nauki

49 godzin lekcji wideo

6 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 z konstruktem 12PACK oraz Piramidą Gdybania

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

ZAPISZ SIĘ >>

1290 zł

1699 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY

SixPack English podstawowy

ZAPISZ SIĘ >>

1390 zł

1799 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY

SixPack English średniozaawansowany

ZAPISZ SIĘ >>

1590 zł

1899 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom CZERWONY

SixPack English zaawansowany

12 tygodniowy program nauki

16 godzin lekcji wideo

3 godziny lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

14 tygodniowy program nauki

43 godzin lekcji wideo

8 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Nielinearny, około 5-ciomiesięczny program nauki

49 godzin lekcji wideo

6 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 z konstruktem 12PACK oraz Piramidą Gdybania

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

Poziom ŻÓŁTY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ZIELONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

ZAPŁAĆ MNIEJ W PAKIECIE:

ZAPŁAĆ MNIEJ W PAKIECIE:

ZAPISZ SIĘ >>

2138 zł

2799 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

2438 zł

2999 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

3398 zł

4299 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

Ponad 8 miesięczny program nauki

92 godzin lekcji wideo

14 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Ponad 11 miesięczny program nauki

108 godzin lekcji wideo

16,5 godziny lekcji audio

Dostęp do 3 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczne tablica z angielską gramatyką

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

Ponad 6,5 miesięczny program nauki

59 godzin lekcji wideo

10,5 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

ZAPISZ SIĘ >>

2290 zł

2899 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

1790 zł

3099 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

3490 zł

4399 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

Ponad 8 miesięczny program nauki

92 godzin lekcji wideo

14 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Ponad 11 miesięczny program nauki

108 godzin lekcji wideo

16,5 godziny lekcji audio

Dostęp do 3 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczne tablica z angielską gramatyką

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

Ponad 6,5 miesięczny program nauki

59 godzin lekcji wideo

10,5 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ZIELONY + CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY + CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

ZAPISZ SIĘ >>

1138 zł

1599 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY

SixPack English podstawowy

ZAPISZ SIĘ >>

1288 zł

1699 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY

SixPack English średniozaawansowany

ZAPISZ SIĘ >>

1438 zł

1799 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom CZERWONY

SixPack English zaawansowany

12 tygodniowy program nauki

16 godzin lekcji wideo

3 godziny lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

14 tygodniowy program nauki

43 godzin lekcji wideo

8 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Nielinearny, około 5-ciomiesięczny program nauki

49 godzin lekcji wideo

6 godzin lekcji audio

Dostęp do platformy edukacyjnej online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

Wydrukowany podręcznik z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 z konstruktem 12PACK oraz Piramidą Gdybania

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

Poziom ŻÓŁTY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ZIELONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

ZAPŁAĆ MNIEJ W PAKIECIE:

ZAPISZ SIĘ >>

2138 zł

2799 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

2438 zł

2999 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

ZAPISZ SIĘ >>

3398 zł

4299 zł

platforma online + podręcznik + USB

Poziom I

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY + CZERWONY

PAKIET SixPack English

Ponad 8 miesięczny program nauki

92 godzin lekcji wideo

14 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Ponad 11 miesięczny program nauki

108 godzin lekcji wideo

16,5 godziny lekcji audio

Dostęp do 3 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

3 wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczne tablica z angielską gramatyką

Kursy audio do słuchania w podróży

Lekcje audio z native speakerami z USA i Wielkiej Brytanii

Ponad 6,5 miesięczny program nauki

59 godzin lekcji wideo

10,5 godzin lekcji audio

Dostęp do 2 platform edukacyjnych online ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Pendrive USB ze wszystkimi lekcjami wideo i audio

2 Wydrukowane podręczniki z ćwiczeniami i odpowiedziami

Praktyczna tablica A4 SixPack English

Kursy audio do słuchania w podróży

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ZIELONY + CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

Poziom ŻÓŁTY + ZIELONY + CZERWONY

platforma online + podręcznik + USB

Chcesz zapoznać się z naszymi pozostałymi kursami?

KLIKNIJ TUTAJ >>

Znajdziesz tam materiały dla:

- maturzystów,

- podróżników,

- seniorów,

- bardzo zaawansowanych,

- osób aktywnych zawodowo, chcących podnieść swoje kompetencje w swojej branży (w tym również znajomość języka angielskiego branżowego),

- osób chcących dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Jesteś zainteresowany innym kursem?
Poniżej przedstawiamy pozostałe propozycje - kliknij w przycisk i dowiedz się więcej o wybranym programie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

QUEST Change Managers Sp. z o.o.

ul. Okopowa 56 lok. 222
01-042 Warszawa
KRS: 0000394823
REGON: 143233087
NIP: 527-266-42-48

Informacja o sklepie:

tel: +48 604 249 284

e-mail: [email protected]

Bezpieczne dane:

Kontakt z nami: